Sbírka pro Ukrajinu

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

vzhledem k aktuální situaci na Ukrajině spoluorganizuje ZŠ Hudcova sbírku na pomoc ukrajinským obyvatelům, kteří velmi trpí současnou nesmyslnou válkou. Seznam všeho potřebného naleznete zde.

Zájemci mohou přinášet věci přímo do školy během čtvrtečního dne (3. 3.) nebo v pátek 4. 3. do 9:00.

Současně žáci a žákyně naší školy přišli se skvělým nápadem pomoci, konkrétně se jedná o sbírku „děti dětem“ v podobě dětských hraček a potřeb. Za tímto účelem byl vytvořen tento letáček.

Pokud máte možnost přinést do školy prázdné krabice, velmi uvítáme tuto pomoc. Potřebujeme Vaše dary roztřídit dle potřeby do větších krabic, prosíme nejpozději do pátečního rána.

Jménem celé školy také velmi děkujeme medlánecké rodině Didyk za jejich pomoc při organizaci této sbírky a všem dobrovolníkům a dárcům, kteří pomohou dobré věci.