Oslava MDD

Mezinárodní den dětí se letos uskutečnil v pátek 2. 6.

Paní vychovatelky přichystaly pro děti z 1. stupně zábavný program na téma „HRAVÝ ROK“. Na dvanácti stanovištích s názvy jednotlivých měsíců plnily děti tematicky zaměřené úkoly. V lednu se skákalo přes ledové kry, únor patřil hokejovému slalomu, v březnu se skládal scrabble, v dubnu se „létalo“ na koštěti, kytičky se určovaly v květnu, v červnu se sbíraly jahody.

Prázdninové měsíce patřily zábavnému sportování, v září se procvičovala paměť v Kimovce. Dýňobraní se konalo v říjnu, v listopadu se trénovalo oblékání poslepu a v prosinci děti čekal výlov vánočních kaprů. Za splněný úkol dostaly děti na každém stanovišti písmeno do tabulky s výslednou tajenkou.

Den dětí se vydařil, počasí nám přálo, budeme se tedy všichni těšit na další ročník.